Nauka programowania dla uczniów

Szkoła Giganci Programowania zaprasza Uczniów na bezpłatną naukę programowania, organizowaną w ramach akcji „Koduj z Gigantami”. Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów w wieku 7-19 lat, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują Ośrodek Edukacji oraz Burmistrz Grodziska Mazowieckiego. Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w szkole Giganci Programowania w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Sienkiewicza 52, w małych grupach i z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Dla Uczniów z Grodziska i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

• klasy 1-3: programowanie w Minecraft i Scratch
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch i tworzenie aplikacji na telefon w AppInventor
  • klasy 7-8: wstęp do tworzenia aplikacji dla Windows w C#
  • szkoła średnia: wstęp do tworzenia aplikacji dla Windows w C#

Termin warsztatów to sobota, 13 lutego. Zapisy rozpoczęły się w poniedziałek, 18 stycznia, na stronie: www.kodujzgigantami.pl
Liczba miejsc jest ograniczona.