Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada obchodzi swoje święto pluszowy miś. Chyba nie ma domu, w którym nie mieszka największy przyjaciel dzieci, niezastąpiony przy zasypianiu i niezawodny przy pocieszaniu. Dlatego uczniowie kl. 0a postanowili spędzić ten dzień w towarzystwie swoich maskotek. Najpierw poznali pluszaki swoich kolegów i koleżanek z klasy, a potem- najbardziej znanych misiowych bohaterów animowanych bajek. Było również spotkanie online ze szkołą językową Teddy Eddie. Nie zabrakło piosenek, śpiewanych przy akompaniamencie gitary oraz zabaw plastycznych. To był miły misiowy dzień!

Konkurs świąteczny

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
coraz bliżej Święta…

Nasza szkoła w tym roku zaprasza uczniów z klas 0- VIII do wzięcia udziału w I Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pt. „Zaśpiewajmy Razem, czyli Merry Christmas Everyone”. Wystarczy zaśpiewać kolędę lub pastorałkę samemu, z rodzicami lub dziadkami. Nagrać wykonanie i wysłać do nas  na adres: konkurs.swiateczny.sp5@gmail.com do 15. 12.2020 r.
Zaśpiewajmy razem, niech magia Świąt będzie w nas.

Organizatorzy konkursu: MS i KO