Egzaminy 2020

Kochani Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty.
Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały dobrymi wynikami na egzaminie, abyście zrealizowali wszystkie swoje marzenia i cele, i aby to co trudne przychodziło Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne było dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów. Niech spełnią się Wasze oczekiwania i każdy z Was dostanie się do nowej wymarzonej szkoły.
Powodzenia!

Półkolonie

W wakacje w naszej szkole w dniach: 29.06 – 3.07.2020r. i 6.07 – 10.07.2020r. organizowane są półkolonie. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 8.00 do 15.00 na terenie szkoły lub w jej bliskim otoczeniu. Szczegółowe informacje można uzyskać w świetlicy szkoły. Chętnych prosimy o wypełnienie karty kwalifikacyjnej i przekazanie do świetlicy.

Procedury Bezpieczeństwa podczas półkolonii