Bluzy szkolne

Odbiór bluz od środy 29.04.2020r. w godzinach od 14.00 do 15.00. Wchodzimy głównym wejściem.

Konkurs odwołany

Drodzy uczniowie
 w związku z przedłużającym się okresem zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych w placówkach oświatowych, z przykrością informujemy, że kolejne etapy konkursu “Powiatowa Olimpiada Fizyczna” nie odbędą się. Sam konkurs zostaje odwołany.

Koordynator konkursu
                                                                              Anna Brysiak – Słabicka

3 Maja

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego i zakaz zgromadzeń zgodnie z decyzją burmistrza obchody Święta Konstytucji 3 Maja odbędą się bez udziału delegacji i pocztów sztandarowych szkół, instytucji i organizacji.

REKRUTACJA – potwierdzenie woli zapisu dziecka

22.04.2020 r. o godz. 14.00 nastąpi ogłoszenie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli i klas I.
Od godz. 15.00 rodzice dzieci zakwalifikowanych mogą potwierdzać wolę przyjęcie do placówki.
Potwierdzenie będzie można złożyć w dwóch formach:

1. skan podpisanego dokumentu Potwierdzenie woli przesłany drogą elektroniczną (najbardziej preferowana) na adres mailowy: sekretariat@sp5.grodzisk.pl lub sekretariatsp5@onet.pl
    lub
  2. urna w wyodrębnionym pomieszczeniu na terenie placówki oświatowej (tylko w terminie 22-24 kwietnia)

Uwaga konkurs!

„W książkach jest magia i wiedza, zadziwienie światem i nad nim zamyślenie.
Kto książkę uznał za część swojego życia, żyje po wielokroć”
Ks. Jan Twardowski

Maj to miesiąc książek i bibliotek –  mam więc dla Was konkurs… sprawa jest prosta:
Jeśli  chcecie podzielić się  wrażeniami na temat przeczytanych przez Was i wartych  polecenia książek napiszcie recenzję i prześlijcie  na adres mailowy anna.urbanska@sp5.grodzisk.pl
 Prace zostaną  zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Office 365

Nasza szkoła dołączyła do użytkowników pakietu Office 365. Każde dziecko z naszej szkoły ma założone bezpieczne konto zintegrowane dziennikiem Uonet+. Konto to pozwoli na szybsze i bardziej bezpośrednie kontakty uczeń – szkoła.