Dzień Otwarty – odwołany

Szanowni Rodzice przyszłych uczniów SP 5: klasy “0”, klas I i klasy sportowej!

W trosce o zdrowie szkolnej społeczności oraz wszystkich gości Dyrekcja SP 5 odwołuje zaplanowany na 12 marca Dzień Otwarty. O nowym terminie zostaną Państwo poinformowani poprzez stronę internetową szkoły.
Harmonogram naboru pozostaje bez zmian.

Podanie o przyjęcie dziecka do klasy sportowej prosimy przesłać w formie scanu na adres mailowy: sekretariat@sp5.grodzisk.pl

Wzmożone zasady sanitarne

Od dnia 10 marca 2020 r. do odwołania wprowadzamy w Szkole Podstawowej nr 5 im. L. Teligi  w Grodzisku Mazowieckim wzmożone zasady sanitarne.
Zasady sanitarne i wytyczne oraz informacje dla rodziców dotyczące odbioru dzieci znajdują się TUTAJ,
Zachęcamy także do zapoznania się z przesłanym
Pismem Burmistrza oraz treścią Zarządzenia nr 7/2020, a szczególnie załącznika nr 1 .

Wygrywamy turniej o puchar dyrektora LO przy Piasta w Milanówku!!!

W dniu 9 marca został rozegrany turniej dziewcząt o puchar dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Mialnówku. Nasze vice mistrzynie powiatu w szkół podstawowych nie przyjechały na turniej w roli faworytek. Jednak w półfinale pokonujemy SP6 a w finale turnieju zmierzyliśmy się ze znacznie starszymi rywalkami czyli gospodarzem turnieju- LO w Milanówku. Samo doświadczenie rywalek nie wystarczyło na młode i waleczne siatkarki z SP5 Wygrywamy w finale 2:1 i kończymy cały turniej na 1 miejscu! Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju zostaje Julia Bombińska z SP5. Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek. 
Skład zespołu i zdjęcia TUTAJ

Zdobywamy III miejsce na Mistrzostwach Powiatu dziewcząt w minisiatkówce w kategorii dzieci

Nasza żeńska reprezentacji szkoły oparta na uczennicach klasy sportowej 5c które są objęte szkoleniem SOS (Siatkarskich Ośrodków Szkolnych) wywalczyła w Międzyborowie brązowy medal na powiatowych zawodach w mini siatkówce.
Choć w reprezentacjach szkół rywalizujących z naszą wystąpiły starsze dziewczęta (z rocznika 2007) nasze młodziutkie siatkarki (roczniki 2009 i 2008) nie przestraszyły się rosłych rywalek i dzielnie walczyły do końca co dało nam najniższy stopień podium.
Gratulacje za walkę i postawę godną sportowca. 
Skład zespołu i zdjęcia TUTAJ