Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Pierwszoklasiści odgadywali bajkowe zagadki –  okazali się świetnymi znawcami popularnych baśni i bajek.  Poznali bibliotekę i jej zbiory oraz nauczyli się samodzielnie wypożyczać książki.  Uczniowie dowiedzieli się także, jak należy dbać o książki, czego nie wolno robić, czytając.

Informacje dotyczące koronawirusa

W związku z pismem Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 24 lutego 2020 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim udostępniamy „Informacje Głównego Inspektora Sanitarnego dla osób powracających z północnych Włoch”.

Rekolekcje

Rekolekcje wielkopostne będą odbywały się w dniach 16, 17 i 18 marca 2020 r.
Dla klas III i IV – godzina 9.00
dla klas V i VI – godzina 10.30
dla klas VII i VIII – godzina 12.00
Szczegółowy harmonogram zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

Zima w mieście

Zajęcia w ramach półkolonii będą trwały od godziny 8.00 do 14.30, (dzieci mogą być przyprowadzane od godziny 7.30). Informujemy, że plan zajęć na poszczególne tygodnie półkolonii będzie znajdował się na drzwiach wejściowych do szkoły i świetlicy.
Dzieci biorące udział w zajęciach przynoszą obuwie na zmianę, stroje sportowe oraz – codziennie – drugie śniadanie. Obiady dla uczestników zapewniane są w ramach wpłat.
Regulamin półkolonii

Treningi siatkówki

Serdecznie zapraszamy dziewczynki z roczników 2010 i 2011 na treningi w ramach działalności UKS Sparta. Szczegóły w ulotce.