Doradztwo zawodowe w klasach III

Obowiązkowe treści programowe w klasach 1-3 obejmują miedzy innymi tzw. orientację zawodową. Ma ona na celu konfrontację własnych uzdolnień i zainteresowań z konkretnymi zawodami oraz zapoznanie dzieci z różnymi obszarami zawodowymi. Dlatego uczniowie klas III wybrali się do kina na Lekcję Filmową…

Wycieczka edukacyjna klasy III b

Podróże kształcą- powiedzenie znane każdemu. Uczniowie klasy 3b postanowili sprawdzić je w praktyce. W czwartek 24 X 2019 r. udali się do Leroy Merlin w Jankach, gdzie wzięli udział w warsztatach „Dzieciaki sadzeniaki”. Ich celem była nauka pielęgnacji roślin i rozbudzanie zainteresowań przyrodą. Każdy do domu przywiózł doniczkę (samodzielnie ozdobioną) z kwiatkiem (samodzielnie zasadzonym).

Przetarg na wynajem lokalu

Lista uczestników przetargu na wynajem lokalu w Szkole Podstawowej nr 5 na działalność gastronomiczną ogłoszona w dniu 28 października 2019 rok dostępna jest TUTAJ

Kiermasz słodkości

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Nasz Kiermasz Słodkości w dniu 24 października to był HIT!!!! Osiągnęliśmy super, fantastyczny wynik!!!! Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałe ciasta i inne słodkości, było ich bardzo dużo, wszystkie zniknęły w dość szybkim tempie. Bardzo dziękujemy także Nauczycielom, którzy włączyli się w naszą akcję. Miło było patrzeć jak ze smakiem częstowali się naszymi słodkościami!!! Dziękujemy także Wam Uczniowie za pomoc w czasie tej akcji. Cel został osiągnięty, w niedługim czasie pojawią się w naszej szkole nowe ławeczki!!!
Brawo dla Wszystkich!

Rada Rodziców

Rozwiń wyobraźnię

Rozwiń swoją wyobraźnię… uwolnij kreatywność, graj w skojarzenia. głosuj, jeden obraz wart jest tysiąca słów… wstrzymaj na chwilę oddech, karty zostały odkryte!

Więcej

Kiermasz szkolny

Drodzy Rodzice,
Zapraszamy serdecznie na Kiermasz Słodkości – w dniu 24 października. Podczas Zebrań z Rodzicami będziemy prowadzić zbiórkę na zakup ławek szkolnych i częstować naszymi wspaniałymi Słodkościami.
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej akcji.

Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski

Ogłoszenie

           Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5 w Grodzisku Mazowieckim ogłasza pierwszy przetarg ustny na wynajem lokalu o powierzchni 120,77m2 w celu prowadzenia działalności gastronomicznej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Leonida Teligi  od 1 listopada 2019 r. do dnia 31 sierpnia 2022r.

Czytaj więcej
Regulamin przetargu