Ogłoszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5  w Grodzisku Mazowieckim ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki.
Miejsce wykonywania pracy: Szkoła Podstawowa nr 5  ul. Lecha Zondka 6, Grodzisk Maz.

Zatrudnienie: umowa o pracę na czas określony/ na razie na rok. Wymiar czasu pracy – 20,00 tyg./1.et.

Dzień Chłopaka w 2a

O marcowym święcie kobiet pamiętają wszyscy! Przyznajcie, kto z Was pamiętał o Dniu Chłopaka?! W tym roku dziewczynki z 2a już od środy przygotowywały dla swoich kolegów z klasy niespodziankę. Zostały nawet po lekcjach, żeby specjalnie dla nich zrobić okazałe korony. Brokat i diamenty sypały się kilogramami… W końcu tego dnia każdy mężczyzna powinien błyszczeć i czuć się wyjątkowo!

Dziewczyny z 2a

Noc bibliotek

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata?… Lubi wyzwania? … Uwielbia świetną zabawę?
TAK? Świetnie! Ta akcja jest właśnie dla Twojego dziecka! A jeśli Twoje dziecko kocha książki to z pewnością nie może przegapić takiego wydarzenia! Zapraszamy uczniów klas I-III na NOC BIBLIOTEK w Naszej Szkole. Szczegóły akcji na plakatach oraz w regulaminie umieszczonym w linku obok.

Koordynator akcji: Emilia Świderska
Współorganizatorzy: Anna Fronczak, Dominika Kazimierczak-Kowalewska,
Kamila Kosińska, Monika Królikowska, Barbara Sobiesiak, Anna Urbańska.