Pokaz dronów

12 czerwca 2019 r. klasa IV b uczestniczyła w niezwykłym pokazie. Jeden z rodziców, pan Piotr Kopeć, opowiedział uczniom o możliwościach dronów, pokazał zasady ich działania. Wszyscy mogli z bliska podziwiać to niezwykłe urządzenie. Pod koniec cała klasa z wychowawczynią, panią Marią Sałacką została uwieczniona na zdjęciach i filmie zrobionych z lotu ptaka, gdy wszyscy odpoczywali w parku miejskim.

Wyniki Konkursu Matematycznego

W dniu 5 czerwca odbyła się IV edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV, V i VII, czyli tych uczniów, którzy zostają w murach naszej szkoły i dalej będą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Nazwiska najlepszych – TUTAJ

Spotkanie z pisarką

Dnia 05 VI br nasze miasto odwiedziła znana i lubiana autorką książek – Joanna Olech. Zdobyła ona popularność za sprawą swojego debiutu literackiego, powieści dla dzieci pod tytułem “Dynastia Miziołków”. Właśnie ten Dziecięcy Bestseller Roku 1996 roku przyciągnął uczniów ze szkolnej świetlicy do Mediateki na spotkanie z tą polską pisarką, grafikiem i krytykiem literackim w jednej osobie. Było bardzo wesoło, ciekawie i aktywnie, dlatego po powrocie do szkoły większość dzieci pobiegła do biblioteki po książki J. Olech.

D. Szczęsna