Uwaga ósmoklasiści!

W piątek 31 lipca odbieramy zaświadczenia z wynikami z egzaminu ósmoklasisty. W szkole zaświadczenia wydawane będą: klasa 8a w godz. 13.00 – 14.00; klasa 8b 14.00 – 15.00; klasa 8c 15.00 – 16.00. Przypominamy o zachowaniu procedur bezpieczeństwa. Do szkoły wchodzimy pojedynczo, z maseczką na nosie i ustach, dezynfekujemy ręce oraz zachowujemy dystans społeczny. Zaświadczenia można również odebrać w poniedziałek. Klasa 8a w godz. 9.00 – 11.00; klasa 8b w godz. 11.00 – 13.00; klasa 8c 13.00 – 15.00.

W systemie wyniki można sprawdzić 31 lipca od godz. 10.00.

Stypendia

Zapraszamy do sekretariatu szkoły w godz. 9:00 – 15:00 po odbiór stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w II semestrze roku szkolnego 2019/20.

Uczeń powinien mieć przy sobie legitymację szkolną.

Słonecznych i radosnych wakacji! Widzimy się dopiero 1 września.

Dyżur wakacyjny sekretariatu szkoły w godz. 9:00-14:00
W dniach 27.07 do 14.08 sekretariat szkoły będzie nieczynny

Podziękowania i serdeczności… dziękujemy.

Podziękowanie od klasy Va

Koniec roku!!!

Koniec roku już jest faktem
Każdy chciałby pływać jachtem

Jednak, zanim wyruszymy
Parę słów podać musimy

Szósta klasa już za nami
Walki czas jest z wirusami

My za szkołą już stęsknieni
Nikt sam w domu się nie leni

Chcemy wszystkim podziękować
Już komputer można schować

Ciężka ta nauka zdalna
Dobrze że nie maturalna

Szósta A , więc Wam dziękuje
Nawet za nieliczne tróje

Że daliśmy radę razem
Wy jesteście drogowskazem

Wielkie podziękowania od całej klasy 6a oraz rodziców 🙂
Życzymy udanych wakacji i do szybkiego zobaczenia.

Zakończenie roku szkolnego

W tym roku nie ma uroczystości zakończenia roku szkolnego. Uczniowie mogą odebrać świadectwa w podanych godzinach, według grup rozpisanych przez wychowawcę – harmonogram.

Przypominamy o procedurach bezpieczeństwa, które obowiązują w szkole. Uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach, zachowują dystans społeczny i nie wnoszą zbędnych rzeczy.

Egzaminy 2020

Kochani Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty.
Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały dobrymi wynikami na egzaminie, abyście zrealizowali wszystkie swoje marzenia i cele, i aby to co trudne przychodziło Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne było dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów. Niech spełnią się Wasze oczekiwania i każdy z Was dostanie się do nowej wymarzonej szkoły.
Powodzenia!

Półkolonie

W wakacje w naszej szkole w dniach: 29.06 – 3.07.2020r. i 6.07 – 10.07.2020r. organizowane są półkolonie. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 8.00 do 15.00 na terenie szkoły lub w jej bliskim otoczeniu. Szczegółowe informacje można uzyskać w świetlicy szkoły. Chętnych prosimy o wypełnienie karty kwalifikacyjnej i przekazanie do świetlicy.

Procedury Bezpieczeństwa podczas półkolonii